Su šventėm ;D – YouTube-Su Sventem

Kalėdiniai sveikinimai Sveikinimai lt

Devilstone 2019: Su šventėm, ponai! Kultūra 15min lt

Su Kalėdine laime, su didžiausia švente. Visus SB “Ąžuolynas” sodininkus, Jų šeimas su šv. Puodelio talpa ~300ml; Užrašas dedamas iš abiejų puodelio pusių, todėl bus matomas tiek Jums, tiek visiems aplinkiniams. Linkiu, kad šis nuostabus laikas būtų skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir naujų planų kūrimui. Puslapis 1 iš 3 – Su sventem – parašė PAGRINDINĖS KLUBO DISKUSIJOS (Archyvas): Sveikinu visus su Sv. Puodelis tikrai ras savo vietą tiek biure, tiek namuose. Linkiu, kad ateinančiais Žiurkės metais nestigtų sėkmės ir laimės, o susidėlioti tikslai būtų įgyvendinti neskubant, bet kantriai, tvirtai ir iki galo! Jau kelios dienos suku galva, kaip čia Jus įdomiau pasveikinti su tom šventėm, kurios tuoj ateis, prašvilps ir vėl paliks mus jų laukti. Daugelis mūsų metai iš metų skubame, lekiame ir didžiąją laiko dalį praleidžiame darbų sūkuryje, tikrąsias vertybes palikdami nuošaly. Tegul ištirps žvakučių liepsnose Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas, Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose Vilties ugnis lyg pranašas paguodos.SU SVENTEM. Kad niekas ir niekad, nieko neskriaustų, Kad niekas nebūtų mažu. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Norime visiems – Jums ir sau palinkėti, kad ateinantys 2018-ieji Geltonojo žemės Šuns metai pasižymėtų ypatingu draugiškumu, atsakomybe bei atsidavimu artimiesiems, o … Skaitykite toliau →. Kad lietūs nuplautų ir skausmą ir kaltę, Kad sniegas užkirstų ant sielos žaizdos. Lai slenkstį Jūsų namų tyliai peržengia MEILĖ, RAMYBĖ…. Būkit laimingi! Sutikit Naujuosius su viltimi, džiaugsmu ir šypsena. Naujųjų metų naktį, kada snigs žvaigždėm, kada senas mėnulis, susipynęs į dangaus skliautą, džiaugsis kartu su žmonėmis.

Su Kalėdų laime, su lemties žvaigžde. Trumpi Kalėdiniai sveikinimai puikiai tiks palaikyti šventinei nuotaikai. Tau nešu sniego saują ir bučiuoju Tave. Kalėdų šventėje daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Dovanoju pūgą, atminties snaiges… Kaip seniai tai buvo — aš ir Tu drauge. Tegul sios Kaledos atnesa palaima ir ramybe Jusu namams,o sirdyje iziebia negestancia vilties ir meiles kibirkstele. Atsipalaiduokim. 16 913 sekėjų(-ai) · Albumas. Sventes praejo, bet atsiusto trumpametrazio filmuko laikyt iki kitu metu svenciu negalime. Mamų patarimai, kaip efektyviai saugotis nuo ligų žiemą. Tau siunčiu sapne raktą — …. Blemba anksčiau kartais kaip susinervindavau su jūsų supportu bendraujant, net vieną servą iš tų nervų buvau į hostex nukėlęs, bet po to nurimau ir grįžau atgal, nes jūs tobulėjat, kieti esat, gerai dirbat, šaunuoliai ir visai nebesinervinu, o tik džiaugiuos ir atsidavęs pasitikiu bei kitiems rekomenduoju. Sniegas Tavo kaime ir mano mieste. Su šv. Kalėdom ir Naujaisiais 2020 metais. Vaikinas vietoj pirštiniu sužadėtinei nusiunte kelnaites, prie dovanos pridėdamas laiškelį:”Brangioji, sveikinu tave su Kalėdomis ir siunciu kuklią dovanėlę. Vis dėlto, mano manymu, tokios kultūrinės sandūros yra. Velykom, linkiu daug graziu ir stipriu marguciu, sauletos sventes ir nuostabiu akimirku Jums ir Jusu seimoms. Su pagarba CARDIO. Visi trokštame būti laimingi ir sėkmingi. Su Šv.Kalėdomis. Su Šventom Kalėdom. WalkMan Kalėdos 2008 7 sausio Lai Šv.

Su Sventem
Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų sveikinimai ir palinkėjimai

Kai suskambės kalėdiniai varpai Ir pasakose pasipuoš eglutės, Lai užsimirš kasdieniniai vargai Ir kils dar noras žemėje pabūti. Kalėdiniai sveikinimai – gražūs sveikinimai šv. Patys organizatoriai pripažino galbūt nuklydę jau kiek per toli nuo savo kelio: ypač daug kritikos gauna iki paryčių elektroniniais bumčikais šokdinantis „Lizdas“. Tragikomiškai atrodo ir prie pagrindinės – metalo – scenos įrengtas IQOS (kaitinamojo tabako sistemos) lounge‘as su powerhitradio‘iška muzikėle. Tegu būna šios šventės ramiu stabtelėjimu, jaukia ir šviesia akimirka, atspirties tašku ateities darbams. Rytinė kava ar arbata iš šio puodelio bus puiki dienos pradžia. Su savo seserim jis nuejo į parduotuvę ir jas nupirko. Sesuo tuo pat metu nusipirko apatines kelnaites. Kai palies veidą speigas, Tu mane prisimink. Su šventėmis. Kad žmonės šypsotus ant vieškelio balto, Kad saulė šypsotus virš Jūsų galvų. Kad viskas į gerą, kad viskas iš naujo Kad viskas Jums būtų gražu. Kuriame didelius planus, kuriuos įgyvendinus TĄ laimę turėtume pajusti. Tačiau dažnai viską pasiekus atrodo, jog kažko trūksta. Linkime Jums ateinančiais Geltonosios žemės kiaulės metais savo širdyje pajausti muziką su kuria …. Kalėdom! Senelis Kalėda “Ąžuolyne” lankysis sausio 5-ą 12 val žaidimų ir sporto aikštelėje. Kuičiausi po savo varganą šių metų archyvą – nieko originalaus nesugalvojau, nors papasakoti turėčiau ką. Puslapis 2 iš 3 – Su sventem – parašė PAGRINDINĖS KLUBO DISKUSIJOS (Archyvas): su Sv. Velykom. malonu kad tokia sena tema Zidanas atnaujino. 2 metus gulejo nejudinama. Vardų reikšmių ir švenčių kasdienis kalendorius. Kalėdos, Naujieji ant savo delnų neša šilumą, džiaugsmą, kantrybę. Bent galime pasveikinti su praejusiom sventem!—–Laukiam ir jusu filmuko. SU ŠVENTĖM! Prisipažinsiu, nesu iš tų žmonių, kurie dievina šventes. Kurie namie puošia eglutę prieš mėnesį ar elgiasi pagal visas tradicijas, degioja advento žvakes ir prie Kūčių stalo žegnojasi. Aš tikiu, kad nesvarbu kiek žvakių degsi, kiek patiekalų ruoši, valgysi mėsą ar ne, šventės yra laikas pabūti su šeima. Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai. Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Gruodžio 27 d. 15 val. Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60, vyks koncertas „Su Šventėm“. Koncertuoja moterų ansamblis „Kaunėnai“ (vadovas R. Liutkus)“, Šaulių sąjungos instrumentinis trio „Vytis“( vadovas R. Liutkus), etnografinis ansamblis „Sūduva“ (vadovė T.